KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9223439
nr 922 3439
Färgetsning
signerad. , 4/60, motivet: 49x48
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:19:06
100 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr